|
Sportowo jeśli Brlek byłby w stanie w ciągu miesiąca być na takim poziomie jak wtedy kiedy odchodził z Wisły tj. bardzo duże wzmocnienie. Co do finansów to wierzę, że zarząd rozegra to tak żeby było jak najlepiej dla Wisły.
Może będzie historia w rodzaju borysiuka na którym l zarobiła niejeden raz.
|