Karherop napisał(a):

Wyobrażam sobie sytuację w której pierwszy plac ma Halilović, a w 60-70 minucie wchodzi Brlek i robi nam grę pod koniec spotkania.
Poza tym, mówimy, że mamy szeroka kadrę, ścisk w środku, tymczasem dzisiaj z powodów zdrowotnych nie graja:
Mitrović,
Arsenić,
Velez,
Ondrasek,
Gonzalez
Cuesta
Brożek
na jesień standardem było 6-8 kontuzji różnych zawodników i to się na razie nie zmienia
|
A z powodów sportowych jak rozumiem Bałaniuk i Kostial.