Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21222
Stary 03.02.2018, 13:46
Pieniadze oddawac a nie Brleka który jest nie wiadomo w jakiej formie. zreszta moze byc w dobrej.. ale ja wole 6 milionów zlotych które nam Włosi wiszą



mam nadzieje ze zarząd nie da sie wycackac i nie pójdzie na jakies wypozyczenia.
Cwaniaki nie chca oddac kasy ale chca nam oddac pilkarza który nic u nich nie gra.
Odpowiedz cytując