|
Wypożyczenie Brleka nie ma żadnego sensu. Proponujecie 500 tyś. euro klauzuli wykupu po sezonie... Mamy grubo ponad 10 milionów długu i ugody z wierzycielami, długo jeszcze takiej kasy nie wydamy na pojedynczy transfer. Gość przyjdzie tu na 4 miesiące po czym znowu nam ucieknie, nie wiadomo w jakiej jest formie po takim czasie na ławce, według mnie w długofalowej perspektywie taki ruch działa na niekorzyść Wisły.
|