szprotson napisał(a):

zahamować Halilovica w czym ? W rozwoju ? (oczywiscie to wniosek po znowu jednym spotkaniu co nie?)
|
No skoro nie będzie grał to nie będzie się rozwijał... Chyba proste.
Nie mówię teraz o tym czy ma talent czy nie, tylko o tym że siedzęnie na ławce mu nie pomoże... Trochę na siłę się przyjebales