domin_czyzyny napisał(a):

|
Oczywiście, że Brlek to wzmocnienie. Zdwcydowanie. Wzmocnienie na teraz, chwile. Niestety ograniczy możliwości rozwoju Wojtkowskiego. Ale na rozsądnych zasadach taki zawodnik dałby trenerowi dużo możliwości.
|
. Nie do końca, myślę że to przemyslany ruch i dla tego Suljic będzie dopiero od czerwca, a Wojtkowski bedzie przymierzany na skrzydło. Bardziej może to zachamowac Halilovic..