FraMat napisał(a):

|
Jeszcze nie wiadomo czy Carillo jest w ogóle Brlekiem zainteresowany
|
podobno Wisła wstępnie chce tego wypożyczenia
ok, trochę się zagalopowaniem z braniem całej pensji Brleka na Wisłę, choć nie przypuszczam, aby Włosi płacili aż tak dużo
a co do argumentów, że to blokowałoby rozwój Halilovicia, Wojo itd to w obliczu ewentualnych kontuzji, które nas nie opuszczaj, myślę że Peter by się przydał.