Wyświetl pojedynczy post
TOMEK 11
Senior Member
 
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21196
Stary 02.02.2018, 20:33
ale Brlek nie jest w Sampie...

droga Genuo:
1. płacicie wszystko co do grosza do końca lutego
2. bierzecie 3/4 pensji Brleka na siebie
3. gwarantujecie nam opcję wykupu za 500k euro

a jak nie, to wypie.rdalać, niedługo licencje we włoskiej przyznają, a chłop też nigdzie indziej nie może grać
Odpowiedz cytując