|
ale Brlek nie jest w Sampie...
droga Genuo:
1. płacicie wszystko co do grosza do końca lutego
2. bierzecie 3/4 pensji Brleka na siebie
3. gwarantujecie nam opcję wykupu za 500k euro
a jak nie, to wypie.rdalać, niedługo licencje we włoskiej przyznają, a chłop też nigdzie indziej nie może grać
|