|
Pozwać łachudry do sądu za brak terminowego spłacania zobowiązań. Nie rozumiem takiego dziadostwa w wykonaniu co by nie było poważnego klubu z "pierwszego obszaru".
Mają kasy bo sprzedali typa za ładną sumkę. Niech zapłacą co wiszą, a co z Petarem to można się zastanowić później.
|