Karherop napisał(a):

Powrót Brleka choćby na 4 miesiace? Przeciez to by była świetna wiadomość.
Przy okazji odpalmy Pereza i wszyscy byliby zadowoleni.
Oczywiście to wszystko pod warunkiem, że Włosi nam zapłaca tak jak obiecali, a jedyne co byśmy wzieli na siebie to te 4 lub 5 pensji Petara.
|
Mamy brać na siebie pensje, która może jest 2 lub 3 razy wyższa niż ta, którą pobierał u nas? Już nie mamy problemów finansowych, że tak możemy szastać pieniędzmi na prawo i lewo?