Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21192
Stary 02.02.2018, 19:33
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Powrót Brleka choćby na 4 miesiace? Przeciez to by była świetna wiadomość.

Przy okazji odpalmy Pereza i wszyscy byliby zadowoleni.

Oczywiście to wszystko pod warunkiem, że Włosi nam zapłaca tak jak obiecali, a jedyne co byśmy wzieli na siebie to te 4 lub 5 pensji Petara.
Mamy brać na siebie pensje, która może jest 2 lub 3 razy wyższa niż ta, którą pobierał u nas? Już nie mamy problemów finansowych, że tak możemy szastać pieniędzmi na prawo i lewo?
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując