Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21188
Stary 02.02.2018, 18:44
Powrót Brleka choćby na 4 miesiace? Przeciez to by była świetna wiadomość.

Przy okazji odpalmy Pereza i wszyscy byliby zadowoleni.

Oczywiście to wszystko pod warunkiem, że Włosi nam zapłaca tak jak obiecali, a jedyne co byśmy wzieli na siebie to te 4 lub 5 pensji Petara.
Odpowiedz cytując