yarow napisał(a):

@PSYCHOLTSW,
rozumiem o co Ci chodzi, ale mam nadzieję , że rozumiesz, iż grubość dna w obydwu tytułach reguluje bezkonfliktowo i w pojedynkę według swojego upodobania jeden pan i władca.
|
jest gorzej niż myślisz , to nie jest jeden wlasciciel ktory im reguluje grubość dna (tzn tak było prze chwile gdy polskapresse dokupilo DP)
teraz to jeden debil karcz pisze jeden i ten sam tekst ktory sie ukazuje w obu tytulach , bo z badan im wyszlo ze malo ludzi kupuje oba wydania