Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5290
Stary 02.02.2018, 10:37
Cytat:
nowy wspolwlasciciel ? A to nie bedzie po prostu udzialowiec ?

Ja tam patrze umiarkowanie na takich typow, o ile ten typ jest dobrym tropem
Klub to nie jest korporacja, szzegolnie w PL, i na zasadach korpo to moze funkcjonowac z miesiac dwa i jebnie z hukiem.
A czy to nie kwestia nazewnictwa. Inwestor wykupuje pakiet mniejszościowy klubu, to ile procent (kilkanaście, czy kilkadziesiąt) to już mniej istotne. Ma udziały w klubie, proporcjonalne do pakietu, więc chyba można go nazwać współwłaścicielem.

Liczę, że akceptacja zarządu wobec tej osoby oznacza iż ma on pomysł na rozwój klubu.
Odpowiedz cytując