Cytat:
nowy wspolwlasciciel ? A to nie bedzie po prostu udzialowiec ?
Ja tam patrze umiarkowanie na takich typow, o ile ten typ jest dobrym tropem
Klub to nie jest korporacja, szzegolnie w PL, i na zasadach korpo to moze funkcjonowac z miesiac dwa i jebnie z hukiem.
|
A czy to nie kwestia nazewnictwa. Inwestor wykupuje pakiet mniejszościowy klubu, to ile procent (kilkanaście, czy kilkadziesiąt) to już mniej istotne. Ma udziały w klubie, proporcjonalne do pakietu, więc chyba można go nazwać współwłaścicielem.
Liczę, że akceptacja zarządu wobec tej osoby oznacza iż ma on pomysł na rozwój klubu.