Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5288
Stary 02.02.2018, 09:17
nowy wspolwlasciciel ? A to nie bedzie po prostu udzialowiec ?

Ja tam patrze umiarkowanie na takich typow, o ile ten typ jest dobrym tropem
Klub to nie jest korporacja, szzegolnie w PL, i na zasadach korpo to moze funkcjonowac z miesiac dwa i jebnie z hukiem.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując