PhantomRanger napisał(a):

|
Nie będzie to naruszeniem statutu i idei działalności Towarzystwa Sportowego? Wyobrażasz sobie, by rodzicie wysyłali swoje dzieci, by te "trenowały" granie? Prędzej będzie to odnoga działalności Wisły Kraków SA
|
Szachy nie mają wiele z kulturą fizyczną.