Wyświetl pojedynczy post
master777
Senior Member
 
 
Od: 04.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5280
Stary 01.02.2018, 22:40
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Nie będzie to naruszeniem statutu i idei działalności Towarzystwa Sportowego? Wyobrażasz sobie, by rodzicie wysyłali swoje dzieci, by te "trenowały" granie? Prędzej będzie to odnoga działalności Wisły Kraków SA
Szachy nie mają wiele z kulturą fizyczną.
Odpowiedz cytując