jonaf napisał(a):

początek końca kłopotów finansowych, a nie koniec kłopotów. to SPORA różnica.
Pamiętajcie, że właścicielem SA jest TS. Więc pieniądze idą do TS , a nie do SA. Jedynie inwestor moze dodatkowo dokapitalizować SA, ale pieniądze pójdą za pakiet mniejszościowy do TS. Zatem nie tylko piłkarska Wisła na tym skorzysta, ale też inne sekcje [ w tym zapowiadana już wcześniej sekcja E-sportowa].
|
No tak, ale nie sądzę, że przy tych potrzebach finansowych Wisły SA, zarząd te pieniądze wykorzysta gdzie indziej.