Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5275
Stary 01.02.2018, 21:45
jonaf napisał(a):Wyświetl post
początek końca kłopotów finansowych, a nie koniec kłopotów. to SPORA różnica.

Pamiętajcie, że właścicielem SA jest TS. Więc pieniądze idą do TS , a nie do SA. Jedynie inwestor moze dodatkowo dokapitalizować SA, ale pieniądze pójdą za pakiet mniejszościowy do TS. Zatem nie tylko piłkarska Wisła na tym skorzysta, ale też inne sekcje [ w tym zapowiadana już wcześniej sekcja E-sportowa].
No tak, ale nie sądzę, że przy tych potrzebach finansowych Wisły SA, zarząd te pieniądze wykorzysta gdzie indziej.
Odpowiedz cytując