Troche nie w temacie Wisły ale warte poczytania. U nas rozważania kto będzie zbawicielem a tu po prostu trzeba dobrze zarządzać. Polecam wziąć przykład z Juve (no może poza zmianą herbu):
http://futblogger.com/marka-juventus/
Akurat w przededniu wyboru sponsora technicznego też warte uwagi jakie Juve ma kwoty z tego tytułu...