|
Zapewne spore wsparcie finansowe już na wstępie o czym była mowa na konferencji "koniec kłopotów finansowych Wisły", zapewne spłata zadłużenia + wyjście na światowy rynek. Wisła choćby stanęła na głowie to nie ma teraz żadnych argumentów, aby zainteresować sobą poważny międzynarodowy biznes. Człowiek szanowany w światowym biznesie (uczestnik forum w Davos) może nie zapewnia, ale daje szanse ściągnięcia kolejnych poważnych sponsorów nie tylko z PL.
|