|
Oczywiście,że 1,5 mld dolarów majątku to bzdura.
Jestem jednak też przekonany,że facet golasem nie jest, bo obecny zarząd nie byłby tak zadowolony z obecnych posunięć, zwłaszcza po 8 miesiącach kontaktów z nim. Na pewno ma jakąś wizję, która ich przekonała i nie kupi kilkanaście procent akcji klubu za kilkaset tysięcy dolców tylko zdecydowanie więcej.
Na początku, gdy czytałem o jego negocjacjach we Wrocławiu z prezydentem i mistrzostwach świata w Lahti to byłem rozczarowany,bo odniosłem wrażenie,że traktowałby klub trochę jako taką chwilową zajawkę,a nie tak jak my, jako coś naprawdę ważnego.
Bardzo dobrze,że ewentualny wykup pakietu większościowego to jeszcze odległy i w pełni zależny od TSu temat.
|