Wyświetl pojedynczy post
Snow
Ave Wisła!
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Dziki Zachód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5255
Stary 01.02.2018, 16:53
Cytat:
Zachwycony Frankowskim

– Witam cię serdecznie. Skup się, bo być może rozmawiasz z przyszłym mistrzem olimpijskim – śmieje się, zaczynając naszą rozmowę na Skypie całkiem niezłą polszczyzną. Wszystko przez to, że jego rodzice mieszkali w Polsce, pod Nowym Sączem. W 1975 wyemigrowali do Stanów i Paul urodził się dwa lata później w Chicago. Karierę w branży informatycznej rozpoczął bardzo szybko. Zaraz po zakończeniu studiów w 1999 roku założył swoją pierwszą firmę. Nazywała się Pentagon 5 i oprócz Chicago miała swoje biuro też w Polsce.

– Dzięki temu w 2002 roku przez prawie rok mieszkałem w Krakowie i Gliwicach. Kraków to fantastyczne miasto, piękna architektura, no i te kobiety – śmieje się Paul. A chwilę potem dodaje: – Chodziłem wtedy na każdy mecz Wisły. Tam był taki piłkarz, który robił na mnie wielkie wrażenie, Frankowski. Co dotykał piłki, to gol. Dziwne, że nie zrobił kariery, jaką teraz robi Lewandowski.
http://www.przegladsportowy.pl/sport...i-2014/4p2jzgn
Odpowiedz cytując