master777 napisał(a):

|
Myślę, że to była bardziej inicjatywa ze strony władz Wisły, by utrzymać to wszystko w tajemnicy i nie tracić szansy na pozyskanie nowych sponsorów. Jakby w eter poszła fama o bogatym inwestorze, to zawsze jest ryzyko tego, że sponsorzy jednak zrezygnują z reklamy. A jako że LV Bet podpisany, rozmowy z inwestorem mocno na finiszu, nie bali się powiedzieć tych "strzępów informacji", mając świadomość, że wystarczą do ustalenia, kto jest zainteresowany klubem, a jednocześnie wiedząc, że podane dane nie naruszają umowy o poufności.
|
Często w takich umowach jak ta z LVbetem są zapisy, na podstawie których można np. rozwiązać umowę w przypadku zmiany formy prawnej, zmiany struktury właścicielskiej itd. Dlatego nie wiązałbym tego ze sponsorem, pomijając że pewnie też się z tego w LVbecie cieszą.