Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5248
Stary 01.02.2018, 16:08
PSYCHOLTSW napisał(a):Wyświetl post
@dynek.pl ale kto wie ilu byłoby kibiców Wisły gdyby nie Misiek i im podobni... takie gdybanie to sztuka dla sztuki także, po co jeszcze dolewasz oliwy do ognia? to już wszystko historia, a biznesy są realne i Wisła ma korzyść z wynajmu tych terenów.
No, pomnik mu jeszcze postawcie.

Dariook napisał(a):Wyświetl post
W tym samym miejscu, gdzie po 156 nie udanych podejsciach do LM?

Przestan zyc marzeniami.
Tego nie wiesz. Akurat to było w momencie keidy Cupiał inwestował bez hamulców, a do LM można było wejść mając rozstawienie w eliminacjach czego nigdy nie mieliśmy. Rozstawienie na podstawie występów w pucharów w ciągu 5 poprzedających lat - nieobecność choćby przez jeden sezon w Europie praktycznie przekreśliła taką opcję.
Ostatnio edytowane przez dynek.pl : 01.02.2018 o godz. 16:10.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując