PSYCHOLTSW napisał(a):

|
@dynek.pl ale kto wie ilu byłoby kibiców Wisły gdyby nie Misiek i im podobni... takie gdybanie to sztuka dla sztuki także, po co jeszcze dolewasz oliwy do ognia? to już wszystko historia, a biznesy są realne i Wisła ma korzyść z wynajmu tych terenów.
|
No, pomnik mu jeszcze postawcie.
Dariook napisał(a):

W tym samym miejscu, gdzie po 156 nie udanych podejsciach do LM? 
Przestan zyc marzeniami.
|
Tego nie wiesz. Akurat to było w momencie keidy Cupiał inwestował bez hamulców, a do LM można było wejść mając rozstawienie w eliminacjach czego nigdy nie mieliśmy. Rozstawienie na podstawie występów w pucharów w ciągu 5 poprzedających lat - nieobecność choćby przez jeden sezon w Europie praktycznie przekreśliła taką opcję.