mitmichael napisał(a):

|
Cos ostatnio Ci co uciekaja to pod koniec bardzo dobrze graja, tak bylo z Pawelkiem ostatnie pol roku przed odejsciem zlapal fantastyczna forme
|
Nie raz pisałem forma Pawełka przyszła wraz z nowym trenerem bramkarzy, tak samo jak forma Pareiki odeszła kiedy odszedł ten trener (nie mogę spamiętać nigdy nazwiska)