Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5245
Stary 01.02.2018, 14:39
TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):Wyświetl post
Nie, nie padła jeszcze żadna wartość. Mowa jest tylko o pakiecie mniejszościowym. Czyli to może być 3%, 10%, ale też (max) 49% udziałów.
Ponoć kilka %. Czyli 2-9%.

Edit: >ponoć<, bo to nie słowa z konfy, tylko z wislaportal
Ostatnio edytowane przez filemon : 01.02.2018 o godz. 15:40.
Odpowiedz cytując