Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12650
Stary 01.02.2018, 14:32
Nie wiem, staram się nie czytać weszło. Za to portale (około)wiślackie już tak. Jeżeli kibice Wisły wybierają go graczem meczu z Lechem ze średnią 9.09 i graczem meczu z Legią ze średnią 8.37, potem jeszcze w kilku innych meczach - to dla mnie dość jasny sygnał. Obejrzałem skrót jeszcze tego drugiego meczu. Przykładowe typowe sam na sam z Nikoliciem: obronić końcami palców piłkę zmierzającą przy słupku do bramki to raczej ani nie jest tzw. interwencja na notę, ani niestety coś co potrafiłby którykolwiek z naszych bramkarskich ananasów w ostatnich latach.

Nie ma co dyskredytować jego poziomu gry w Wiśle tylko dlatego, że potem się fatalnie zachowal.
Odpowiedz cytując