Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5235
Stary 01.02.2018, 13:36
Gdy przyjechał ostatnio do Davos na Forum Ekonomiczne, paradował tam w szaliku Wisły, czym nieco zaskoczył kilku polskich biznesmenów

Czytaj więcej: http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...akow,12898917/
Odpowiedz cytując