Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12649
Stary 01.02.2018, 12:46
Pamiętam te mecze z eLkami co Cierzniak bronił, w jednym wybronił co musiał (trochę było strzalów na tzw notę), w drugim zagrał bardzo dobre zawody. Weszlo uczyniało go graczem meczu, żeby pokazać, że Lech/Legia była lepsza od nas w tamtym meczu, a to nie była prawda. Moim zdaniem dostał tę nagrodę grubo na wyrost.

Cierzniak fajnie bronił, solidnie, bez wtop - ale też nie zagrał wystarczająco dużo razy, żeby mieć szansę je narobić. I nie ma co porównywać do napastnika, bo wkład napastnika widać od razu po golach, a solidność bramkarza można ocenić dopiero w dłuższej perspektywie. Po przejściu do L usiadł i się nie podniósł i tak naprawdę nikt nie wie czy gdyby grał dalej u nas to zagrałby kolejną bardzo dobrą rundę czy zaczęły by się babole.
Odpowiedz cytując