Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5218
Stary 01.02.2018, 11:57
rozarian napisał(a):Wyświetl post
Czytając o Bragielu coraz bardziej tonuję swoje oczekiwania wobec tego nowego inwestora. Nie można raczej oczekiwać jego stałości w inwestowaniu, czy zajmowaniu się Wisłą.

Czy to tylko realizacja kolejnego jego marzenia, by zostać mniejszościowym udziałowcem polskiego klubu ?:

Potem znajdzie sobie inne marzenie i Wisła pójdzie w kąt.
Widząc z jakim uporem realizuje swoje marzenia o starcie na igrzyskach mam zupełnie odmienne zdanie.


I jeszcze jedno patrząc na wielką politykę, wielkie bądź mniejsze pieniądze i kluby wydaje nam się że siedzą tam super istoty które nie mylą się które mają wszystko dopięte na ostatni guzik i zawsze mówią tylko to co należny powiedzieć.

To że pani Prezes podała godzinę i te sto spółek dla mnie to stres (przypominam anonsowany temat konferencji) chęć pochwalenia się sukcesem i przyciągnięcia uwagi (100 spółek to nie w kij dmuchał). Na dzień dzisiejszy dodając wszystkie informacje (w tym że chcemy inwestować w esport) nie wierzę w podrzucenie fałszywego tropu.
Odpowiedz cytując