rozarian napisał(a):

Czytając o Bragielu coraz bardziej tonuję swoje oczekiwania wobec tego nowego inwestora. Nie można raczej oczekiwać jego stałości w inwestowaniu, czy zajmowaniu się Wisłą.
Czy to tylko realizacja kolejnego jego marzenia, by zostać mniejszościowym udziałowcem polskiego klubu ?:
Potem znajdzie sobie inne marzenie i Wisła pójdzie w kąt.
|
Widząc z jakim uporem realizuje swoje marzenia o starcie na igrzyskach mam zupełnie odmienne zdanie.
I jeszcze jedno patrząc na wielką politykę, wielkie bądź mniejsze pieniądze i kluby wydaje nam się że siedzą tam super istoty które nie mylą się które mają wszystko dopięte na ostatni guzik i zawsze mówią tylko to co należny powiedzieć.
To że pani Prezes podała godzinę i te sto spółek dla mnie to stres (przypominam anonsowany temat konferencji) chęć pochwalenia się sukcesem i przyciągnięcia uwagi (100 spółek to nie w kij dmuchał). Na dzień dzisiejszy dodając wszystkie informacje (w tym że chcemy inwestować w esport) nie wierzę w podrzucenie fałszywego tropu.