Wyświetl pojedynczy post
lukaszsz86
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: R-sko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5199
Stary 01.02.2018, 09:36
Ja myślę że w przypadku Polskiego klubu nie ma szans znaleźć inwestora który tu przyjdzie i wyłoży od razu 15 milionów i będzie tak jak to niektórzy sobie myślą mistrzostwo i LM. Wydaje mi się że bardziej prawdopodobne jest że przyjdzie ktoś kto będzie widział w jaki sposób te pieniądze dla klubu zdobyć. Wiem wiem już meresiński miał taki sposób na działanie klubu, ale z drugiej strony obecny zarząd działa w taki sam sposób i całkiem dobrze im to wychodzi. Tym większe szanse powodzenia będziemy mieć jeśli przyjdzie ktoś z dużymi kontaktami w świecie biznesu (nie tylko polskiego). Wtedy na pewno głównym celem będzie gra w europejskich pucharach.
Odpowiedz cytując