Kolega wyżej pił chyba do tego Maspexu.
Virusman napisał(a):

|
Jedynym plusem tym razem jest to, że inwestor najpierw kupi pakiet mniejszościowy, więc mała szansa żeby nas zrujnował, plus weryfikacja ze strony obecnego zarządu - nie wiem jak Wam - ale mi daje trochę większy komfort psychiczny, że ewentualny nowy współwłasciciel raczej nie będzie młodocianym hochsztaplerem albo krętaczem podszywającym się pod organizacje humanitarne i inne podejrzane NGOsy.
|
W mojej opinii możliwość prześwietlenia osoby fizycznej, przynajmniej korzystając z narzędzi, jakie do dyspozycji ma Wisła, jest w porównaniu do przedsiębiorcy dość ograniczona. Plusem jest to, że to akcjonariusz mniejszościowy. Kupi pakiet akcji, zapłaci TS i tyle. Nie będzie potrzebny do niczego więcej - jeśli zechce współuczestniczyć w ustaleniach z akcjonariuszem większościowym, działać w RN - fajnie. Jeśli nie - trudno. TSu i tak nie przegłosuje.