wislak2214 napisał(a):

|
Ile razy trzeba jeszcze powtarzać że to nie jest polski inwestor.....
|
Ciężko Bargiela nazwać polskim inwestorem, jak już to amerykanskim z polskim paszportem. W polsce rozkrecal niewiele interesów. Wiele elementów w tej ukladance pasuje i wcale by mnie nie zdziwil taki rozwój rzeczy.
W naszych realiach zakup klubu pilkarskiego ma sens wyłącznie przez fascynata. Biznesmeni nastawieni tylko na zysk jak Solorz, ITI czy grupa Allianz nie potrafia przełknąć często kiepskich inwestycji.
Tym bardziej trop tutaj pasuje ze Bargiel zasiada w radach nadzorczych wielu spółek, a o podobnej roli dla nowego inwestora mowila Sarapata. Gdyby przejelo nas konsorcjum typu Fly Emirates to na bank chcieli by z miejsca wziac się za zarzadzanie i poustawiac swoich ludzi.