Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5187
Stary 31.01.2018, 23:47
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
"Negocjował zakup akcji Wisły Kraków i Śląska Wrocław. Ostatecznie rozmowy z udziałowcami z Małopolski i Dolnego Śląska kończyły się fiaskiem" http://sport.se.pl/inne-sporty/sport...ub_959331.html

Jeżeli rok temu był "za krótki" mimo naszych długów, to teraz miałby już być w stanie się dogadać?
Tam nie jest napisane nic, że rok temu negocjował zakup Wisły. Mogło być to dużo wcześniej, a jak wiadomo, z Cupiałem ciężko było dojść do porozumienia.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując