Apropo tego Amerykanina
"Chcę trenować z jakimś polskim zespołem piłkarskim i zostać jego współwłaścicielem. Najlepsza byłaby Wisła, a jeśli to nie wyjdzie, może być nawet drugoligowiec. Zrobię to latem przyszłego roku â mówił amerykański milioner. Dlaczego Wisła? W latach 90. Bragiel przebywał w Krakowie na wymianie studenckiej i zakochał się w Białej Gwieździe."
Info chyba sprzed 4 lat, ale jednak
