Wyświetl pojedynczy post
Bartuk1906
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5174
Stary 31.01.2018, 21:57
Pozostaje liczyć na to iż władzę klubu dokładnie zbadały inwestora, a o to jestem dziwnie spokojny.
Po informacji, że Palcić miał problemy z przejściem badań w Larisie, musiał w Wiśle przejść najdłuższe badania w historii jak twierdzi. To tym bardziej po rowerze i krzesełkach TS zrobił bardzo dokładne "badanie" naszego nowego partnera.

Jeżeli to Paul Bargiel co wydaję się prawdopodobne po skojarzeniu wymienionych faktów.
Cytując jego wypowiedź w PS z przed roku.
"- Ja? Ekscentryk? Jestem tylko marzycielem. Różnicę robi to, że do każdego marzenia dokładam od razu plan jego realizacij"
Oby jego marzeniem była Wielka Wisła i udało mu się spełnić marzenie.

"Martwi" tylko tytułowanie go jako milionera lepiej jakby był miliarderem.
Semper Fidelis!
Odpowiedz cytując