Pozostaje liczyć na to iż władzę klubu dokładnie zbadały inwestora, a o to jestem dziwnie spokojny.
Po informacji, że Palcić miał problemy z przejściem badań w Larisie, musiał w Wiśle przejść najdłuższe badania w historii jak twierdzi. To tym bardziej po rowerze i krzesełkach TS zrobił bardzo dokładne "badanie" naszego nowego partnera.
Jeżeli to Paul Bargiel co wydaję się prawdopodobne po skojarzeniu wymienionych faktów.
Cytując jego wypowiedź w PS z przed roku.
"- Ja? Ekscentryk? Jestem tylko marzycielem. Różnicę robi to, że do każdego marzenia dokładam od razu plan jego realizacij"
Oby jego marzeniem była Wielka Wisła i udało mu się spełnić marzenie.
"Martwi" tylko tytułowanie go jako milionera lepiej jakby był miliarderem.
