Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5172
Stary 31.01.2018, 21:24
Ciekawy trop tym bardziej, że Pani Prezes wyraziła się dziś o inwestorze per "ta osoba", "inwestor zapewnia".
Padło rownież, apropos tego drugiego stwierdzenia, że inwestor chce aktywnie uczestniczyć w zarządzaniu klubem. Byłoby to spójne z faktem jego dużej chęci kupna klubu w ESA. Ale to oczywiście czyste spekulacje.
Ja słyszałem jedynie, że rozmowy trwają od roku, dodatkowo na konferencji dziś padło, że przeprowadzono obustronne due diligance, wnioski były pozytywne więc nie powinno się raczej nic wysypać.
Odpowiedz cytując