kibic87 napisał(a):

4:22 w Krakowie to 19:22 w Los Angeles Idąc tropem pewnego Twitta obstawiam, że nowy inwestor jest z USA.
|
W Chinach była 11:22, a w Japonii i Korei Południowej 12:22. Nadal nie wiadomo skąd jest ów tajemniczy inwestor i niech tak pozostanie do jego oficjalnego ogłoszenia.
mitmichael napisał(a):

Skonczyl sie temat socios, zaczal sie temat arabow bo faks przyszeod po 4 rano
|
Kto wie, tam było wówczas po 6
