Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5171
Stary 31.01.2018, 21:00
kibic87 napisał(a):Wyświetl post
4:22 w Krakowie to 19:22 w Los Angeles Idąc tropem pewnego Twitta obstawiam, że nowy inwestor jest z USA.
W Chinach była 11:22, a w Japonii i Korei Południowej 12:22. Nadal nie wiadomo skąd jest ów tajemniczy inwestor i niech tak pozostanie do jego oficjalnego ogłoszenia.

mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Skonczyl sie temat socios, zaczal sie temat arabow bo faks przyszeod po 4 rano
Kto wie, tam było wówczas po 6
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując