|
Może po to aby kibice ruszyli po karnety?
Naszym klubem zarządzają inteligentne osoby, mające na celu przede wszystkim dobro Wisły - jestem spokojny o to jakie działania podejmują. Jestem również pewny, że dzisiejsza konferencja i jej temat miał swój cel.
Gdyby Pani prezes ani Pan Dukat nie byli Wiślakami - w tym momencie byśmy gnili z długami niemieckich oszustów.
My kibice niewiele wiemy na temat negocjacji i strategii jaką obiera klub. Nie musimy wiedzieć - dopóki klub idzie do góry i co chwila mamy przesłanki, że będzie lepiej - powinniśmy a wręcz jest to naszym Wiślackim obowiązkiem wspierać klub od strony kibicowskiej, kupując karnety oraz bilety.
Wszystkich forumowiczom zalecam spokój bo nasza Wisełka jest w dobrych rękach.
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."
|