Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
kibic87
Member
Od: 02.2014
Offline
#
5160
31.01.2018, 19:49
4:22 w Krakowie to 19:22 w Los Angeles
Idąc tropem pewnego Twitta obstawiam, że nowy inwestor jest z USA.
kibic87
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kibic87
Znajdź inne posty napisane przez kibic87