|
Nie ma takiej możliwości żeby to było mydlenie oczu. Połączyli oba tematy w jednej konferencji z prostej przyczyny. Sarapata przedstawiła swoje stanowisko odnośnie powiązań z ,,kibolami'' i przekazała informację o inwestorze bo wiedział że głównie o to będą pytać dziennikarze. Wiadomo że są tam jakieś powiązania i wolała unikać pytań o to. Jednego nie rozumiem. Dlaczego do cholery Misiek nie wynajmie tej siłowni przez jakiegoś ,,słupa'' , przecież temat powiązań ciągnie się już od lat, a to by zamknęło temat. Jak prawdą jest że płaci za wynajem to 600 czy 700 zł to nikt nie uwierzy że nie ma powiązań. Ciekawe do czego dotarł ten piesek z tvn - boję się żeby nie trafił na coś grubego.
|