Jam55 napisał(a):

|
Na Twitterze tylko Miga Knura i Trela coś tam piszą a oholnopolscy redaktorzy cisza jakby nic się nie stało.
|
A kto na pisac? info o Wisle zamieszczają głownie Knura, Trela, Miga.
W tym czasie np. Stanowski zajmuje sie transferami Legii . Nie kibicuje jej ale serducho zawsze bedzie przy Legii. Nie da sie ot tak porzucic klubu ktoremu kibicowalo sie 15 lat tylko dlatego ze ktoremus z pilkarzy Legii smierdzi z ust.
Dziennikarze Przegladu poza Miga i Trelą to Legia. Super Express - Legia. onet - Legia. Janek89 tez juz sie nie kryje z synpatią do niej.