rafkur napisał(a):

|
Infrastrukturę ( i całą resztę) to potencjalny inwestor widział już 30x. Jeżeli faktycznie trwa to od miesięcy to oni jedyne co oglądają to dokumenty i wyniki audytów )))
|
No też prawda. Tak czy siak Hiszpania mnie zastanawia (obejrzenie piłkarzy pomijam).