Ja przede wszystkim mam nadzieję, że:
-po pierwsze, sprawę uda się sprawnie i bezproblemowo sfinalizować,
-po drugie, zamieszanie medialne wywoływane przez pseudoinformatorów nie wpłynie na całą sprawę.
Zastanawiam się nad kierunkiem, nawet nie nazwą firmy, czy krajem w którym ma siedzibę, ale kierunkiem.
Zakładając, że prawdą jest informacja iż przedwstępna umowa (warunki przejęcia/wykupu mniejszościowego pakietu klubu) zostały przysłane o godzinie 4;22 nad ranem, zapewne faksem to można dywagować i mieć podejrzenie iż chodzi o kierunek azjatycki......
Co sądzicie?
ps ze śmiechem czytałem Wasze typy o inwestorze, nie wierząc w nie praktycznie w ogóle, a tu taka piękna niespodzianka.
