Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5138
Stary 31.01.2018, 17:07
Dla mnie najważniejszą informacją odnośnie inwestora było to, że jesteśmy już po audycie. Porównywanie do próby wrogiego przejęcia przez Stecherta jest tutaj bardzo nie na miejscu.

Szczerze mówiąc przed konferencją nie wierzyłem w inwestora, teraz jestem mocno nabuzowany, pozytywnie oczywiście (podejście do sprawy zarządu). Mam tylko nadzieję, że Pani Prezes nie powiedziała za dużo, widać było, że mocno się zastanawiała nad doborem słów. Na podstawie jej wypowiedzi można chociaż w jakimś stopniu zawęzić grono potencjalnych inwestorów.
Odpowiedz cytując