Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5137
Stary 31.01.2018, 17:07
Bo nic nie wiedzą. Gabinety są wyjątkowo szczelne teraz. Przed konferencją nawet lokalni dziennikarze nic nie wiedzieli. I dobrze, że tak jest. Wie kto ma wiedzieć, a reszta dowie się po finalizacji.
Odpowiedz cytując