|
Pod koniec marca powinniśmy dowiedzieć się kto jest inwestorem. Na pewno nie wygląda to jak w przypadku z jm czy Stechertem, wszystko jest przemyślane, zachowanie potencjalnego inwestora wygląda bardzo profesjonalnie, liczę że rozmowy nie wysypią się na ostatniej prostej (wydaje mi się, że to mało prawdopodobne skoro jest podpisana umowa przedwstępna). Nic nam innego nie pozostało jak czekać, kupić bilet i kibicować Wisełce.
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 31.01.2018 o godz. 16:29.
|