Wyświetl pojedynczy post
Markfire20
Senior Member
 
Od: 12.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5126
Stary 31.01.2018, 15:42
Pod koniec marca powinniśmy dowiedzieć się kto jest inwestorem. Na pewno nie wygląda to jak w przypadku z jm czy Stechertem, wszystko jest przemyślane, zachowanie potencjalnego inwestora wygląda bardzo profesjonalnie, liczę że rozmowy nie wysypią się na ostatniej prostej (wydaje mi się, że to mało prawdopodobne skoro jest podpisana umowa przedwstępna). Nic nam innego nie pozostało jak czekać, kupić bilet i kibicować Wisełce.
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 31.01.2018 o godz. 16:29.
Odpowiedz cytując