Wyświetl pojedynczy post
Jam55
Senior Member
 
Od: 01.2016
Skąd: NYC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5123
Stary 31.01.2018, 15:14
A ja bym na furę pieniędzy nie narzekał jakby rzucili. Od tego jest zarząd żeby z głową wydawać.pieniadze. To nie będzie od razu a może wogole nasz główny udziałowiec. Jeśli więc będzie chciał to niech rzuca jak najwięcej kasy.
Odpowiedz cytując