Wyświetl pojedynczy post
Maine_Coon
Senior Member
 
Od: 05.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5122
Stary 31.01.2018, 15:11
Meresiński, Bernacki, no to kto teraz?; )
Jestem spokojniejszy skoro ten Inwestor przynajmniej rozmawia z Wisłą, a nie zostawił pismo i znikł
Ciekawe kto to, mam nadzieję tylko że nie rzuci fury pieniedzy tylko stanowić będzie solidny fundament pod budowę Wisły oraz kontynuowana będzie zbilansowana polityka klubu.
Jorg Loser i Norbert Bernatzky 1906% poparcia
Odpowiedz cytując