Meresiński, Bernacki, no to kto teraz?; )
Jestem spokojniejszy skoro ten Inwestor przynajmniej rozmawia z Wisłą, a nie zostawił pismo i znikł

Ciekawe kto to, mam nadzieję tylko że nie rzuci fury pieniedzy tylko stanowić będzie solidny fundament pod budowę Wisły oraz kontynuowana będzie zbilansowana polityka klubu.