MatMario napisał(a):

Już raz to opisałem :
Dodam do tego z dzisiejszej konferencji MS zwraca uwagę na problem "chętnych na tereny". No to tutaj otwiera się kolejny ciekawy punkt. Może rok wyborczy ma stwarzać kolejne pole nacisku na prezydenta ku np wypowiedzeniu umowy wieczystego użytkowania...
|
To dużo wyjaśnia...
Podejrzewam, że gdyby miasto mogło wypowiedzieć umowę dawno by to zrobiło
