Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5110
Stary 31.01.2018, 12:49
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Już raz to opisałem :



Dodam do tego z dzisiejszej konferencji MS zwraca uwagę na problem "chętnych na tereny". No to tutaj otwiera się kolejny ciekawy punkt. Może rok wyborczy ma stwarzać kolejne pole nacisku na prezydenta ku np wypowiedzeniu umowy wieczystego użytkowania...

To dużo wyjaśnia...

Podejrzewam, że gdyby miasto mogło wypowiedzieć umowę dawno by to zrobiło
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując