Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5088
Stary 31.01.2018, 12:00
Jam55 napisał(a):Wyświetl post
Wg tego co prezes mówiła w jakiejś tam przyszłości istnieje możliwość sprzedaży większościowego udziału w Wiśle nowemu inwestorowi. Dobrze zrozumiałem?
To nic nowego nie powiedziała...
Gdzie oglądaliście tą "konfe"?
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 31.01.2018 o godz. 12:03.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując