Wyświetl pojedynczy post
PSYCHOLTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5076
Stary 31.01.2018, 11:47
@FraMat rzeczywiście mówisz jak Petru, wpłacasz na AP Wisły? Masz karnet? to ja mogę wymagać od klubu żeby dał mi jeszcze jedną możliwość wspierania i identyfikowania się z Wisłą.
Odpowiedz cytując